Rozpoczęcie sezonu świątecznego w Tamworth

piątek, 30 październik 2015 Napisał  WP

Do oficjalnego rozpoczęcie sezonu świątecznego w Tamworth pozostało już mniej niż miesiąc, kiedy to 22 listopada zostaną zapalone lampki choinkowych w centrum miasta.

Włączenie świątecznego oświetlenia w 2014 roku zostało okrzyknięte największym i zarazem najbardziej udanym w aktualnej historii tego wydarzenia, szacunkowo przyciągając ponad 9000 ludzi, którzy wypełnili szczelnie centrum miasta.

Tegoroczna impreza ma nadzieję osiągnąć co najmniej ten sam sukces dostarczając wspaniałej zabawy dla całej rodziny jeszcze przed głównym wydarzeniem które będzie miało miejsce o godzinie 17:00, wprowadzając świąteczny nastrój w mieście.

Różne wydarzenie będą miały miejsce przez cały dzień. Impreza rozpocznie o godzinie 13:00 i obejmie między innymi koncerty, wesołe miasteczko, świąteczny rynek, polowanie na skarby, pokazy taneczne, malowanie twarzy, różnego rodzaju aktywności rzemieślnicze w Centrum Handlowym Ankerside prowadzone przez Tamworth Community Café Narodzenia.

Główna zabawa będzie skupiać się na placu St Editha's Square, wokół sceny radia Touch FM gdzie od 14:00 będzie można zobaczyć występy “Urban Fusion Dance Company”, “Fired Up Theatre”, “Take a Bow”, “Just Perform”, Glen Chevannes z tancerzami, “The Jays and Tamworth Voices”.

Najmłodsi będą cieszyć się zabawą z Peppa Pig przez całe popołudnie z przerwami w Centrum Handlowym Ankerside i a podczas włączeniu światła świnka stanie obok Świętego Mikołaja.

Wilnecote St John's Band będzie wytwarzać świąteczną atmosferę na George Street, wykonując tradycyjne kolędy przez całe popołudnie.

Czytany 867 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 październik 2015 13:11