Santa's Winter Wonderland po raz jedenasty w Snowdome

poniedziałek, 23 listopad 2015 Napisał  WP

Święty Mikołaj wraca do SnowDome. Od 20 listopada do 31 grudnia wraz ze swoją magiczną, zimowa krainą.

On jak i jego renifery zapraszają wszystkich swoich przyjaciół na wspaniałą zabawę, którą pogoda nie może zepsuć. Zabawa na prawdziwym śniegu, przy prawdziwych zwierzętach i nowym przedstawieniem z krainy Winter Wonderland. To okazja na wspaniała rodzinną przygodę w krainie śniegu.

Całość podzielona jest na 3 części:

Świąteczny plac zabaw na śniegu.
Miejsce przeznaczone na szaleństwa na białym puchu, z możliwością jazdy na sankach, zjeżdżania z górki, stoczenia bitwy na śnieżki czy nawet ulepienia bałwana.

Nowy świąteczny pokaz
Dołącz do Mikołaja i jego przyjaciół, i ich ostatnich ostatnie przygotowań do świąteczne szaleństwa. Czas ucieka, a on spróbuje sprawić aby spełniły się życzenia każdego z nas, a ma setki listów do przeczytania i prezentów do zrobienia. Czy uda mu się przyrządzić idealne święta dla kogoś wyjątkowego? Aby mu się udało będzie z pewnością potrzebował Twojej pomocy.

Renifery świętego Mikołaja
Osobiście poznaj renifery świętego Mikołaja. Dowiedzieć się o wiele więcej od swoich futrzastych przyjaciół jak zbadać osadę zwierząt. Odwiedź dom świętego Mikołaja i nie zapomnij napisać listu do niego. 

winter wonderland mapa 2015

 

Cena bietu: £12,95 - £16,95. Dzieci poniżej 2 roku życia wchodzą za darmo z dorosłym, który wykupił bilet.Jedna sesja trwa około 90 minut w tym włączając 30 minutową zabawę na śniegu.

 

Czytany 1239 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 listopad 2015 15:51