Świąteczne poszukiwanie skarbów

środa, 16 grudzień 2015 Napisał  WP

Wszystkie dzieci są zaproszone, na poszukiwanie elfów, małych pomocników świętego Mikołaja, w ramach świątecznego poszukiwania skarbów, podczas którego będzie można wygrać nagrody.

Tamworth Borough Council, centrum handlowe Ankerside oraz operator marketu w centrum miasta, firma LSD Promotions wraz z lokalnym zespołem Flamingo Entertainments przygotowali specjalny świąteczny szlak śladami świętego Mikołaja, którym mogą podążać dzieci w najbliższy w piątek, 18 grudnia, w sobotę 19 grudnia oraz wtorek 22 grudnia.

Jolly Christmas tree, bałwan oraz miś przebrany za mikołaja będą spacerować po centrum miasta rozdając karty zgłoszeniowe na poszukiwanie skarbów, jak również będzie możliwości zrobienia sobie zdjęcia z maskotkami.

Dzieci będą musiały dostrzec małe elfy świętego Mikołaja na straganach i witrynach sklepowych w całym mieście. Następnie trzeba zapamiętać ich lokalizację aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, który należy dostarczyć do groty świętego Mikołaja w centrum handlowym Ankerside.

Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne słodycze a 23 grudnia z pośród osób, które wypełniły i dostarczyły formularz zostaną wylosowane nagrody w postaci worka z darami od uczestniczących straganów i sklepów.

Czytany 1290 razy