Spotkanie z posłem Jackiem Wilkiem w Leicester

sobota, 27 luty 2016 Napisał  WP

Zapraszamy na spotkanie z posłem Jackiem Wilkiem w Wielkiej Brytanii.

Celem spotkań jest przedstawienie wizji wolnościowej państwa polskiego, a także kontakt z Polonia, wyborców z okręgu Warszawa Śródmieście I, z którego możemy wybierać naszych przedstawicieli glosując poza granicami kraju.

Jacek Wilk (ur. 17 sierpnia 1974 w Kocinie) – polski polityk, adwokat i ekonomista. Kandydat w wyborach prezydenckich w 2015, poseł na Sejm VIII kadencji.
4 lutego 2015 został ogłoszony kandydatem Kongresu Nowej Prawicy na prezydenta RP (po cofnięciu rekomendacji dla Janusza Korwin-Mikkego, który zdecydował o założeniu własnej partii).

Ponownie został wiceprezesem KNP. W lipcu tegoż roku objął funkcję pełnomocnika ruchu organizowanego przez Pawła Kukiza na województwo świętokrzyskie, a w październiku 2015 wystartował z listy Kukiz’15 do Sejmu. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, 16 listopada 2015 został członkiem sejmowych Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii oraz Komisji Ustawodawczej.

Spotkanie odbędzie sie 5 marca o godzinie 18:00 w Pork Pie Library And Community Centre Southfields Dr, Leicester LE2 6QS.

Więcej informacji z mapą dojazdu można znaleźć tutaj lub na facebooku

Czytany 1145 razy Ostatnio zmieniany sobota, 27 luty 2016 18:05